S bázní a chvěním, uvádějme za skutek své spasení...


zrcadlo

13. října 2008 v 19:16 | Silarael
celý článek --- >


" Miláčku, tak já teda jdu ano?" zavolá na Lindu její manžel Tom, který se chystá do práce.
" Dobře, buď opatrný" řekne mu a jde ho políbit na rozloučenou.
" Neboj, ale dneska to bude pěkný pařák. Se v tom autě upeču." Řekne jí se sklíčeným pohledem. Tom je řidič taxíku a když musí jezdit zrovna v takový letní den jako je dnes tak ho lituje.
" Neboj lásko, to zvládneš" řekne mu Linda a políbí ho. Ona zůstala doma. Dnes je totiž sobota… Ale Tom ten jezdí i o víkendu… Teda někdy.
Šla do koupelny, že se půjde umýt. Opláchla si tvář a podívala se do zrcadla nad umyvadlem. " Aaaaaaaaaaaa" zakřičela a couvala od zrcadla dokud nenarazila do pračky. Ptáte se proč? V zrcadle totiž byla žena… Ale nebyla to Linda… Ta žena byla svlečená z kůže… Dívala se na Lindu a jako by se jí snažila něco říct. Linda, ale utekla z koupelny a zavřela jí. Myslela si, že se ji to jen zdálo, protože byla přepracovaná. Poslední dobou byla v práci od rána do večera. Šla do kuchyně se napít. Rozhodla se, že zajde znova do koupelny. Určitě se jí to jen zdálo. Otevřela dveře a v zrcadle nic nebylo. Ty si ale hloupá, říkala si pro sebe. Jak si mohla myslet že to bylo doopravdy. Napustila si vanu. Lehla si do vody a uvažovala co bude dnes dělat, když Tom je dneska v práci celý den. Asi po půl hodině vylezla, vlasy si zamotala do ručníku.
" Lindooo" uslyšela něčí hlas. Otočila se a zase spatřila tu ženu v zrcadle.
" Ne neboj se mě." Řekla jí ta žena.
" Uteč od tuď! Odejdi z tohoto bytu! Dneska sem přijde! Odejdi!" říkala jí.
" Kdo přijde?"
" On! Ten ďábel! Zachraň se!" Linda ovšem nevěřila. Přehodila přes zrcadlo ručník a už do koupelny za ten den nevkročila. Teda až na tu chvíli večer… Vytahovala prádlo z pračky, když uslyšela nějaký hluk v předsíni. Podívala se na hodinky na její ruce, myslela si že už to je Tom, ale je příliš brzo na to aby už byl doma. Vykoukla z koupelny a tam uviděla nějakého muže.
" Co tu chcete ?? Vypadněte!" zařvala na něho. On se otočil a vykročil za ní. Linda zalezla do koupelny a zavřela se tam. Ale jelikož neměla klíč, tak držela kliku rukama. Ten chlap byl ale silnější a po chvíli se mu podařilo se dostat do koupelny. Rozrazil dveře. " Tak ty ses mi chtěla schovat jo?" řekl jí takovým odporným hlasem. " Co chcete? Chcete peníze? Vemte si je! Jen odejďete." Řekne mu. " Peníze? Ty si vezmu taky kočičko" řekne jí a vytáhne nůž z kapsy. Roztrhne jí oblečení a nožem jí přejíždí po kůži. " Taková krásná kůže, ta je pro tebe škoda… Hned tě jí zbavím." Řekne jí. A teď jí dojde, že ta žena v tom zrcadle byla taky jeho objetí. Ona jí varovala,ale neposlechla jí. Teď toho strašně litovala. Už se chystal udělat první zářez na krku… Když v tom ze zrcadla sklouzne ručník, přes něj přehozený a objevila se v něm ta žena. Ten chlap se na ní podíval, ztuhnul a potom se sebral a utekl od tama… Žena v zrcadle se na Lindu usmála a zmizela… Linda jí nestačila ani poděkovat… Vždyť díky ní žije a může přivítat svého milovaného muže, když se vrátí domů z práce…
/*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darwie Darwie | Web | 13. října 2008 v 20:03 | Reagovat

já vim... nestiham... dosla inspirace

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.